1960'tan beri En güzel ürün için

Biz Kimiz

 

 

1960 yılında kurulan Evliya Şekerleme yaklaşık yarım asırdır ağzımızı tatlandırmaya devam ediyor. Yumuşak şekerleme, sert şekerleme, kokolin çikolata, jöle şekerleme gibi ürünler üreten Evliya Şekerleme ürünlerini tüketicilere arz etmektedir. Gıda sektöründe üretim yapmanın bilincini taşıyan Evliya, hijyenik bir ortamda ürettiği ürünleri daima kalitel anlayışı ile üretimini sürdürerek bir Dünya Markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli ürünler, kaliteli hammaddelerden üretilir prensibi ile hareket etmekte, bize en kaliteli ürün ve hizmeti sunan tedarikçiler ile yolumuza devam etmekteyiz. Türkiye’nin %80’ini kapsayan bayi ağı ile Ege, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde ürünlerimizin dağıtımını yapmakta, Türkiye’nin tamamını kapsamaya yönelik bayileşme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Çikolatanın büyülü dünyasında truflarla, rozchelarla ve bolca kakao tozuyla yaptığımız sihri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Unutmayın çikolata yiyebildiğiniz bir mutluluk çeşididir ve ihtiyaç duyduğunuz her bir an için büyülü dünyamızda hazırlık yapıyor olacağız...

 1. 1960

  EVLİYA ŞEKERLEME KURULDU

 2. BAYİ AĞI

  Türkiyenin %80' ini Kapsayan EGE - MARMARA - İÇ ANADOLU- KARADENİZ - DOĞU - GÜNEY DOĞU ANADOLU Bölgelerine ürünlerin dağıtımı yapılmaktadır.

 3. Üretimin %80 ini Kapsayan

  Dünya Geleninde 50 Ülkeye İhraç Edilmekte

 4. 2024

  Tecrübeli ve Dinamik Kadromuzla Dünya Pazarında Üst Düzey Marka Olma Yolunda İlerliyoruz

50 ÜLKEYE İHRACAT
62

YILLIK DENEYİM

% 80 TÜRKİYE' NİN Nİ KAPSAYAN BAYİ AĞI

Haberler & Fuarlar

EVLİYA HAKKINDA HABERLER, FUARLAR VE ETKİNLİKLERE GÖZ ATIN.الإخبارية
 • 3 مارس 2022

İstanbul Fuarı

İstanbul fuarında en büyük stant Evliya Şekerlerme' nin idi.

İncele
 • 20 يناير 2022

Yeni web Sitemiz Yayında!

2022 İtibari ile yeni web sitemiz kullanıma açılmıştır.

İncele
 • 18 مارس 2022

Gıda Taşımacılığı Mevzuatında Değişiklik

1 Ocak 2022 tarihinde yürürlüğe girecek olan “Bozulabilir Gıda Maddelerinin Taşımacılığında Kullanılacak Özel Ekipmanlar Hakkında Yönetmelik” 2 Temmuz 2021 tarih ve 31579 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı.

İncele